Obchodné a dodacie podmienky

Cenové podmienky

Všetky ceny v tomto obchode sú uvedené vrátane 20% DPH. Zobrazená cena tovaru je chápaná, ako návrh kúpnej zmluvy. V cene za tovar nie sú započítané doručovacie náklady. Predajca si vyhradzuje právo na zmenu cien u jednotlivých položiek.

Dodacie podmienky

Po zrealizovaní objednávky urobíme všetko preto, aby sa k Vám objednaný tovar dostal v čo najkratšom čase. Pokiaľ nebude možné tovar doručiť v najbližších dňoch od objednávky, budeme Vás informovať o dostupnosti a predpokladanom termíne dodania.Všetky objednávky sa snažíme zákazníkom vyexpedovať do 14 pracovných dní, ak to z nejakého dôvodu nebude možné, /napr. tovar nebude skladom ani u nášho dodávateľa, nutnosť preobjednať zo zahraničia a pod./ budeme Vás o tejto skutočnosti informovať.

Zásielky na území Slovenskej republiky sú vybavované prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. a Slovak Parcel Service (UPS Slovakia) formou dobierky. Cena za dopravu je pripočítaná k tovaru dľa váhy a zvoleného spôsobu /viď. CENNÍK/.

Pri objednávke nad 2000 € s DPH bude vopred vystavená  zálohová faktúra. /Ak nebude dohodnuté inak/

Balné ani žiadne iné náklady spojené s odoslaním tovaru nezahŕňame do nákladov, ak nie je vopred oznámené a dohodnuté.

Cenník za doručenie tovaru

V rámci Slovenskej republiky Vám môžme tovar zaslať prostredníctvom Slovenskej pošty alebo prepravnej spoločnosti UPS / Slovak Parcel Servis s.r.o./ na základe doleuvedených tarifov.

Hmotnosť balíka              Slovenská pošta - 1. trieda             UPS /Slovak Parcel Servis s.r.o./

0 - 15 kg                             6,00 euro                                           9,60 euro

15,1 - 20 kg                        8,50 euro                                           10,80 euro

20,1 - 30 kg                        9,50 euro                                            15,00 euro

nad 30 kg                           nie je možné - váhový limit                 cenu za dopravu upresnime

 

Adresa odosielateľa: VMF, s.r.o., Dr. Ľ. Okánika 3, 909 01 SKALICA

Po telefonickom dohovore je možný osobný odber bez poplatku.

Do vzdialenosti 20 km od Skalice je doručenie tovaru nad 200 € ZDARMA.

Odstúpenie od zmluvy

Objednávateľ ako súkromná osoba (nepodnikateľ) má v súlade so zákonom možnosť odstúpiť od zmluvy do 7 pracovných dní od prevzatia tovaru. Ak sa takto rozhodnete, kontaktujte predávajúceho a zašlite mu písomné prehlásenie o odstúpení od zmluvy s uvedením čísla objednávky, dátumu nákupu a čísla účtu či presnej adresy pre finančné vysporiadanie.

Zakúpený tovar zašlete spolu s dokladom o kúpe späť na našu adresu. Pri vrátení zasielajte prosím tovar nepoškodený vrátane dokumentácie, príslušenstva apod.

Predávajúci sa zaväzuje vrátiť kupujúcemu cenu zaplatenú za príslušný tovar v lehote 15 kalendárnych dní odo dňa prijatia vráteného tovaru rovnakým spôsobom aký bol použitý pri platbe za tovar, pokiaľ zákazník nepožiada inak.

Ochrana osobných údajov

Objednávateľ vyhlasuje, že súhlasí v zmysle ust. § 7 ods. 1 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, aby predávajúci spracoval a uschovával jeho osobné údaje, najmä tie, ktoré sú potrebné pri činnosti predávajúceho a spracovával ich vo všetkých svojich informačných systémoch.

 

Objednávateľ udeľuje predávajúcemu tento súhlas na dobu neurčitú. Súhlas so spracovaním osobných údajov môže objednávateľ odvolať kedykoľvek písomnou formou(e-mail, listová zásielka…). Aktualizáciu osobných údajov môže registrovaný objednávateľ uskutočniť priamo v on-line režime na web stránke internetového obchodu ihneď po prihlásení.